2 квітня в приміщенні міськвиконкому відбулось чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради. Згідно затвердженого плану громадських слухань на 2014 рік  розглядались питання: надання адміністративних послуг та інших послуг в сфері земельних відносин громадянам та юридичним особам та паркування автомобілів у недозволених місцях.

По першому питанню виступили: Тетяна Марищенко – завідувач відділу адміністративно-дозвільних процедур Конотопської міської ради, Ірина Сопрун –  заступник начальника управління Держземагенства Сумської області в м. Конотопі, Оксана Дмитренко –  начальник відділу земельних ресурсів управління економіки Конотопської міської рад, Сергій Холодьон – начальник відділу містобудування та архітектури Конотопської міської ради.

Після обговорення члени громадської ради рекомендували керівництву міста звертати більшу увагу на роботу відділу адміністративно-дозвільних процедур, управління Держземагенства Сумської області в м. Конотопі, відділу земельних ресурсів управління економіки Конотопської міської ради, відділу містобудування та архітектури Конотопської міської ради, з метою покращення рівня обслуговування городян.

По другому питанню виступили: Василь Костюк – старший державтоінспектор відділення ДАІ Конотопського МВ та директор КП «Муніципалітет» Валерій Ожог. Заслухавши їх доповідь про проведену роботу, представники громадськості міста запропонували небайдужим мешканцям міста надавати для публікацій в ЗМІ міста та публікувати в мережі Інтернет фото автомобілів, які паркують на газонах.

Підсумовуючи засідання громадської ради секретар міської ради Тарас Омельченко відповів на питання громадськості та ЗМІ щодо суспільно політичних подій в місті та висловив побажання на подальшу плідну співпрацю.