vuboru1
Повідомляємо, що відповідно до частини п’ятої статті 20 Закону України «Про вибори Президента України» не пізніш, як за п’ятдесят днів до дня виборів Центральна виборча комісія на офіційному веб-сайті оприлюднила перелік звичайних та спеціальних виборчих дільниць, що утворені та діють на постійній основі, із зазначенням територіальних виборчих округів, до яких ці дільниці відносяться, номерів виборчих дільниць, їх меж чи установ (закладів), у яких вони утворені, адрес відповідних дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування. Ознайомитись з зазначеною інформацією можна на веб-сторінці Центральної виборчої комісії за адресою: www.cvk.gov.ua/vp_2014/.

Крім того, запрошуємо виборців, що проживають території Конотопської міської ради перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців. Ми чекаємо на Вас з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15, в п’ятницу з 8-00 до 16-00.

Шановні Конотопці, сподіваймося, що спільними зусиллями, ми забезпечимо кожному громадянину можливість реалізувати своє конституційне право – право вибору.