serse do sersia
У день початку акції, 7 квітня, в  міській раді відбулась зустріч  волонтерів акції та активістів громадської організації «Конотопський студентський парламент», які координують акцію в нашому місті,  з представники місцевої влади та ЗМІ міста.

В ході проведення зустрічі студенти детально розповіли про акцію, яка цього року присвячена збору коштів на придбання в обласну дитячу лікарню обладнання, що допоможе дітям з вадами зору, оголосили умови її проведення, що є єдиними по всій Україні та мають суворо дотримуватися в усіх регіонах, поділилися один з одним досвідом проведення акції в минулі роки. В присутності ЗМІ були підписані перші ідентифікатори, а активісти  отримали скриньки, які вже зайняли свої місця в установах та на підприємствах нашого міста. Були й  визначені з числа студентів координатори акції по вищих та професійно-технічних навчальних закладах міста.

Також у ході зустрічі було сплановано ряд заходів, що відбудуться  в рамках проведення акції «Я хочу бачити життя» в місті,  серед яких фестиваль дитячого малюнку на асфальті  в підтримку акції та благодійний концерт, що відбудуться в центрі міста з метою  збору коштів. Організатори запланували проведення ряду флеш-мобів задля привернення більшої уваги громадськості міста до  акції.

Активісти через ЗМІ звернулися до мешканців міста з проханням підтримати проведення акції та не бути байдужими до тих, хто поруч.

«Міська влада готова всіляко сприяти проведенню акції, і молодь може розраховувати на нашу допомогу» – запевнив присутніх керуючий справами виконкому Конотопської міської ради Анатолій Фалько.