10 квітня в приміщенні Конотопської міської ради відбулась зустріч секретаря міської ради Омельченка Тараса Павловича із перевізниками, що здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах. В ході наради перевізники проінформували керівника міста про фінансовий стан підприємств та висловили пропозиції щодо підняття тарифу перевезення пасажирів у міських маршрутах через значне підвищенням цін на пальне. Також, перевізники довели до відома, що у зв’язку із складним фінансовим станом на їх підприємствах вони будуть змушені зупинити рух автобусів на маршрутах найближчим часом, якщо тариф на перевезення пасажирів не підвищиться.

Секретар міської ради закликав присутніх до діалогу та запропонував створити комісію у складі представників громадськості, влади, депутатів міської ради, перевізників і терміново розглянути всі можливі варіанти виходу з ситуації і надати пропозиції виконкому міської ради.