zirku nadiy
12 квітня  2014 року в приміщенні телерадіокомпанії  «Вежа»  відбувся перший відбірковий тур 16 регіонального телевізійного фестивалю-конкурсу юних талантів «Зірки надій».

До  участі в конкурсі цього року зареєструвалося більше 40 конкурсантів – мешканців міста та району. Юні співаки будуть змагатися у віці від 6 років до 20 років. Організатори фестивалю відділ культури і туризму Конотопської міської ради та телерадіокомпанії  «Вежа».

Відбірковий тур оцінювало професійне журі в складі:  директор ТРК «Вежа» Тетяна Голобурда, автор та аранжувальник, лауреат джазового фестивалю в Лієпає Олександр Баша, художній керівник міського будинку культури «Сучасник» Анна Романенко.

Конкурсантами було представлено різноманітний та цікавий репертуар. Члени журі подякували керівникам, що підготували учасників конкурсу, за розвиток пісенної творчості і високий рівень підготовки юних виконавців.

Вже в травні 2014 року мешканці міста матимуть змогу особисто переглянути виступи учасників фестивалю-конкурсу «Зірки надій» і віддати свій голос за того конкурсанта, який найбільше їм сподобався.

Гала-концерт фестивалю за традицією відбудеться 1 червня в Міжнародний День захисту дітей.