vuboru1
З огляду на наближення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року звертаємо вашу увагу на можливість громадян перевірити наявність та правильність інформації про себе у виборчих списках та довести терміни виправлення неточностей.

По-перше, наявність інформації про себе виборець може перевірити звернувшись до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання.

По-друге, в глобальній інформаційній мережі Інтернет існує сервіс «Особистий кабінет виборця», його адреса drv.gov.ua, за допомогою якого можна з’ясувати інформацію, яка міститься про громадянина в Державному реєстрі виборців, проте для виправлення неточностей все одно необхідно особисто з паспортом звернутись до органу ведення Реєстру.

Ще одна можливість – це звернення безпосередньо до дільничної виборчої комісії, а попередні списки виборців передаються органом ведення Державного Реєстру виборців до 8 травня включно (не пізніш як за 16 днів до дня виборів), а дільнична виборча комісія повинна надати список для загального ознайомлення наступного дня після його отримання.

Четверта можливість перевірити наявність себе у виборчому списку – дочекатись отримання виборцем іменного запрошення, яке повинно бути доставлено дільничною виборчою комісією до 12 травня включно (не пізніш як за 12 днів до дня виборів). Тобто, якщо 13 травня громадянин запрошення не отримав, це для нього повинно бути сигналом негайно звернутись з заявою до органу ведення Державного реєстру виборців або до дільничної виборчої комісії. Звернутись до з такою заявою необхідно встигнути до 19 травня (не пізніш як за 5 днів до дня виборів).

Кожен виборець міста може  перевірити свої персоніфіковані дані у відділі ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради та звернутися з мотивованою заявою щодо неправомірного включення або невключення до Реєстру, виправлення недостовірних відомостей щодо себе чи інших осіб з понеділка по п’ятницю за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305.