vukonkom novui aprel
17 квітня 2014 року, під головуванням секретаря міської ради Омельченка Тараса Павловича відбулося засідання виконавчого комітету Конотопської міської ради.

На засіданні були присутні 13 членів виконавчого комітету, керівники виконавчих органів міської ради, керівники підприємств, що здійснюють перевезення пасажирів у місті, представники засобів масової інформації.

В ході тривалого обговорення були прийняті рішення:

1.Встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються в звичайному режимі руху, у розмірі 3,00 грн. за 1 пасажироперевезення та ввести в дію з 21.04.2014.

2.Погодити тариф на послуги з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №19 «3-я школа – дачі (вул.Лісна)», який здійснюється у режимі маршрутного таксі, у розмірі 3,50 грн. за 1 пасажироперевезення та ввести в дію з 21.04.2014.

3.Рекомендувати перевізникам, які у відповідності з чинним законодавством здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, ввести в дію пільговий тариф в розмірі 1,50 грн. за одне пасажироперевезення для учнів загальноосвітніх шкіл міста, за наявності учнівського квитка, протягом року з 7 години ранку до 20 години вечора.

4.Затвердити та ввести в дію з 29.04.2014 тариф на послуги з перевезення пасажирів міським електротранспортом (трамваєм), що надаються КП «Конотопське трамвайне управління», у розмірі 1,50 грн. за 1 пасажироперевезення та 1.00 грн. для учнів загальноосвітніх шкіл міста.

Зі свого боку  власники маршрутного транспорту обіцяли – підвищення рівня обслуговування (культури поведінки водіїв, санітарного стану транспорту тощо) та поетапне встановлення в автобусах камер відео спостереження, які б допомогли встановити істину в разі виникнення конфліктної ситуації між водієм і пасажиром. Також було прийняте рішення про більш суворий контроль з боку відповідних служб за якістю наданих перевізниками послуг та застосування до порушників штрафних санкцій, які йтимуть на розвиток транспортної мережі міста.