kvartkomu aprel
17 квітня, під головуванням секретаря міської ради Тараса Омельченко проведено нараду з головами квартальних комітетів, на якій було розглянуто 3 питання.

В роботі наради взяли участь керуючий справами виконкому, заступники міського голови, керівники відділів та управлінь міської ради, представники народної ради м.Конотоп, голови квартальних комітетів, представники засобів масової інформації.

На початку зустрічі новопризначений керуючий справами виконкому Андрій Левченко познайомив голів квартальних комітетів із новими складом виконавчого комітету, затвердженим на II пленарному засіданні 46-ї сесії Конотопської міської ради, що відбулось 15 квітня.

Про проведення в Конотопі місячника благоустрою та підготовку міста до травневих свят представникам громади розповів заступник начальника міського управління ЖКГ Артем Колесников. З цього питання слово мав начальник КП “Муніципалітет” Валерій Ожог, у якого кварткоми цікавились методами законодавчого впливу на господарів покинутих будинків з метою наведення порядку  на власній території. Це актуальна проблема не тільки в нашому місті.

Про призначення субсидій на тверде паливо та скраплений газ і виплата пільг готівкою проінформувала начальник управління соціального захисту населення Оксана Розанова.

Про реагування на критичні зауваження, які надійшли від голів квартальних комітетів на попередній нараді доповіли директор КП ВУВКГ Павло Колесников та завідувач сектору торгівлі та побутового обслуговування населення управління економіки Наталія Журавель.

Від голови квартального комітету №30 Раїси Макаренко були висловлені слова подяки кореспорденту газети «Конотопський край» Валентині Литвиненко за вирішення питання зупинки громадського транспорту в неустановленому місці по вул.Лісового.

Під час заходу всі бажаючі поставили свої питання до представників влади.

Актуальними на сьогоднішній день залишаються питання стихійної торгівлі, тарифи на перевезення пасажирів в громадському транспорті, благоустрій територій та інші. Про розгляд та виконання даних питань відповідні служби отримали доручення секретаря міської ради.

Також, Тарас Омельченко звернув увагу на необхідність співпраці посадовців та голів квартальних комітетів  на благо нашого міста.

Зустріч закінчилась нагородженням і врученням квітів. Крім іменинників, які відсвяткували свій День народження після минулої наради, були відзначені переможці конкурсу “Кращий голова квартального комітету міста”, визначені за результатами роботи за I квартал поточного року. Ними стали: Р.О.Коцюбняк (квартальний комітет №42) – 1 місце, О.П.Сахно (квартальний комітет №24) – 2 місце, І.О.Лобурцова (квартальний комітет №26) та В.І.Пономаренко (квартальний комітет №33) – 3 місце