vuboru2
До уваги осіб, які постійно нездатні самостійно пересуватись! Такі громадяни мають право на голосування на дому, проте, якщо відповідна відмітка не внесена до Державного реєстру виборців, необхідно уповноважити особу на подання відповідної заяви до відділу ведення Державного реєстру виборців та надати їй документи, що підтверджують постійну нездатність самостійно пересуватись. Такими документами можуть бути: копія посвідчення інваліда, медична довідка.

Відповідно до частини 5 статті 77 Закону України  «Про вибори Президента України» виборець має право подати до дільничної виборчої комісії поштою або через інших осіб власноручно написану заяву з проханням забезпечити голосування за місцем перебування (до заяви додається довідка медичної установи про стан здоров’я). Подати відповідну заяву до дільничної виборчої комісії необхідно до 20 години 23 травня 2014 року.

Двері відділу ведення Державного реєстру виборців завжди відкриті для виборців. Адреса незмінна: м.Конотоп, пр.Миру 8, каб. 305 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради).

Відділ ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради працює з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15, в п’ятницу з 8-00 до 16-00.

Шановні громадяни, сподіваймося, що спільними зусиллями, ми забезпечимо виготовлення повних та достовірних списків виборців, які проживають на території Конотопської міської ради.