konsert serse do sersia
Минулого тижня в нашому місті відбулося справжнє свято доброти та дружби. Відбувся благодійний концерт ІХ акції Всеукраїнського благодійного фонду   «Серце до серця»,  що мала назву  «Я  хочу бачити життя».

З ініціативою проведення благодійного концерту виступили активісти громадської організації «Конотопський студентський парламент», які також є координаторами та волонтерами акції «Я  хочу бачити життя» в нашому місті. Тож вони й звернулися до всіх, хто може взяти участь в даному заході з закликом:  – «Давайте творити добрі справи разом». Організацію концерту взяли на себе,  разом зі студентами, сектор міської ради з питань внутрішньої політики та відділ культури Конотопської міської ради. Проте захід не відбувся би  без допомоги вищих,  професійно-технічних навчальних закладів та творчих колективів нашого міста, які надали художні номери своїх вихованців для урізноманітнення програми заходу. Тож, завдяки єднанню в одній справі багатьох небайдужих  мешканців нашого міста вийшла повноцінна концертна програма тривалістю в 26 художніх номерів, яка сподобалась конотопчанам та гостям нашого міста.

Мета концерту – розповісти мешканцям нашого міста про діяльність Всеукраїнського благодійного фонду  «Серце до серця» та про умови проведення та мету щорічної акції, що цього року носить назву «Я  хочу бачити життя» й  популяризувати доброту в нашому суспільстві. Крім цього під час проведення заходу серед глядачів курсували волонтери зі скриньками, які проводили збір коштів в рамках даної акції.

«Якщо наша молодь має таке велике та добре серце, то все в нашій країні буде добре, адже за молоддю – майбутнє», – зазначила під час свого виступу заступник міського голови Тетяна Шерудило.

Тож, сподіваймось, що активність нашої молоді завжди радуватиме нас новими та новими проектами, а в нашому місті завжди знайдуть небайдужі дорослі, які будуть здатні підтримати нові креативні молодіжні ініціативи.