garia4a linia kosev 29042014
29 квітня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання городян відповідала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентина Павлівна Кошевецька.

Протягом години надійшло 7 зверненнь від мешканців міста Конотоп, в яких порушувались питання вивозу дорожнього змету по вул. Клубній, ремонту покрівлі будинку по проспекту Миру 22, капітального ремонту будинку учаснику Великої Вітчизняної війни, вивозу колодязного мулу з перехрестя вулиць 9 січня та вул.Петровського та інші питання.

На кожне звернення Валентиною Павлівною було надано роз’яснення із порушених питань та надані доручення відповідальним виконавцям вирішити питання згідно діючого законодавства.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.