serse kines
27 квітня завершилась   ІХ акція Всеукраїнського благодійного фонду  «Серце до серця»,  що мала назву  «Я  хочу бачити життя». Протягом наступного дня 28 квітня в центральному відділенні «Ощадбанку №246» волонтери приносили свої скриньки та разом з координаторами акції перераховували кошти на рахунок благодійного фонду  «Серце до серця».  Загалом зібрана по місту сума  склала 9956 гривень, що є рекордом для Конотопа, адже в минулому, 2013 році, було зібрано 6153 гривні. Нагадає що на суму, яку збере Сумська область, буде придбано медичне обладнання, що допомагатиме дітям з вадами зору, в обласну дитячу лікарню, де скористатися ним матиме можливість кожен, в кого виникатиме така необхідність.

Громадська організація «Конотопський студентський парламент», що й була координатором акції в нашому місті,  ще раз висловлює вдячність всім, хто допомагав їм у зборі коштів та проведенні заходів в рамках акції.

«Сподіваймося, що й  надалі сума збільшуватиметься, що свідчить про те що мешканці нашого міста стали добрішими!» – зазначила заступник міського голови Тетяна Шерудило.

Наше місто зробило гарний вклад в здоров’я дітлахів всієї області.