sesia kviten
30 квітня під головуванням секретаря міської ради Омельченка Тараса Павловича відбулося засідання 47 сесії Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 19 питань.

В роботі сесії прийняли участь 30 депутатів міської ради, Конотопський міжрайонний прокурор – Когер Денис Валерійович, начальник міського відділу СБУ – Саваринський Юрій Костянтинович, начальник Конотопської ОДПІ – Дерев’янко Олена Валентинівна, депутат Сумської обласної ради – Тимошенко Віктор Михайлович, заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації та громадськості.

Головним питанням, яке розглядалось на засіданні сесії, було заслуховування інформації нещодавно призначеного в.о. начальника Конотопського МВ УМВС України в Сумській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території міста. З даного питання доповів Яременко Валерій Миколайович, який надав відповідну інформацію депутатам за результатами І кварталу 2014 року.

Також депутати внесли необхідні зміни до міського бюджету та Програми соціально-економічного розвитку на 2014 рік, затвердили рішення з земельних питань. Жваве обговорення викликало питання щодо продовження терміну дії оренди землі на 5 років для ТОВ «Невський ринок». Депутати  міської ради прийняли компромісне рішення щодо продовження терміну оренди землі ТОВ «Невський ринок» на 1 рік та зобов’язали ТОВ «Невський ринок» протягом вказаного періоду виготовити проектно-кошторисну документацію на об’єкт з урахуванням Державних будівельних норм та норм пожежної та технічної безпеки з подальшим погодженням у встановленому законодавством порядку.

В ході роботи сесії депутати прийняли ряд рішень з питань комунального майна, скасували на вимогу Конотопської міжрайонної прокуратури Правила розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території м.Конотоп та прийняли рішення щодо надання матеріальної допомоги громадянам міста.

Також депутатами не були підтримані рішення щодо утворення депутатських комісій з питань контролю за використанням бюджетних коштів управлінням житлово-комунального господарства та з питань контролю за станом реконструкції матеріальної бази ДЮСШ М.Маміашвілі.

В кінці сесії депутати прийняли звернення до Управління державної казначейської служби та Народного депутата України Молотка І.Ф. щодо допомоги у проходженні коштів на ремонт доріг в місті та на інші важливі питання. Також було прийнято звернення до Міністерства оборони України, Верховної Ради України та в.о. Президента України щодо можливості використання льотної інфраструктури нашого міста для розташування авіаційних підрозділів Збройних Сил України.