o4ima tux xto byv v bou
Велика Вітчизняна війна – це частина історії нашої Батьківщини, а пам’ять про війну – це частина духовності українського народу. Життя швидкоплинне, і з кожним роком ми, на жаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків тих подій, хто воював, йшов на смерть за свою країну.

З нагоди Дня Перемоги у міській бібліотеці для дітей 6 травня 2014 року  було проведено вечір-спогад «Очима тих, хто був в бою». На зустріч з учнями 8-А класу  СШ №9 завітав ветеран Великої Вітчизняної війни Микола Кабанов. Він поділився своїми спогадами про воєнні події та подвиги ровесників – дітей, життя яких забрала війна.

Провідний бібліотекар Маргарита Корнієнко звернула увагу користувачів бібліотеки на звіряче обличчя фашизму – у концтаборах людей катували, практикували на них досліди, труїли газом, спалювали в крематоріях. Була здійснена відео-мандрівка «Дорогами Ковпака». Проникливо, душевно і з любов’ю пролунали вірші про Велику Вітчизняну війну у виконанні учнів.

До заходу була організована книжкова виставка – вшанування «Славна перемога». Діти провірили свої знання тих історичних подій у турнір – вікторині «Живи і пам’ятай».  Ця зустріч сколихнула серця всіх присутніх і залишила глибокий слід в душах учнів, які, мабуть, почали краще цінувати життя без війни.