pokis travu
6 травня ТОВ КП «Флора» виконувалися роботи з озеленення міста :

– покіс трави на пр.Миру в центральному парку культури та відпочинку;

– підготовка грунту  для висаджування  розсади квітів біля будівлі виконкому та на Бульварі;

– посів газонної трави на Бульварі ( в місці ліквідації пориву мереж в зимовий період).

Протягом дня працівниками житлових підприємств виконувались роботи з утримання житлового фонду міста, вивезенню сміття з прибудинкових територій та дорожнього змету з центральних вулиць міста, покосу зелених зон, фарбуванню бордюрів, опор електричних мереж, стовбурів дерев, урн, а також роботи по прибиранню об’єктів культурної спадщини міста, в тому числі:

КРЕП «Цетральне» виконувались роботи згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків багатоповерхової забудови.

Також працівниками даного підприємства проводились роботи по покосу зеленої зони по пр.Миру, території братської могили по вул.Успенсько-Троїцькій, зеленої зони по вул.Бр.Радченків біля стадіону, а також роботи з прибирання та вивезення дорожнього змету по вул.Бр.Радченків.

ЖРЕП «Житлосервіс» виконувались роботи згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків багатоповерхової забудови, обстеження ливневих труб та покрівель дахів житлових будинків.

Також працівниками даного підприємства проводились роботи по покосу зеленої зони по пр.Леніна, території прилеглої до пам’ятного знаку чорнобильцям, території прилеглої до пам’ятного знаку на честь воїнів-інтернаціоналістів, території прилеглої до пам’ятнику «Юним героям» по вул.Свердлова та фарбуванню стели, роботи з прибирання та вивезення дорожнього змету по вул.Лазаревського, пр.Леніна, вул.Будівельників, вул.Вирівська, а також роботи по фарбуванню бордюрів по вищезазначеним вулицям та сміттєзбиральних урн.

ТОВ ЖЕД «Південна» виконувались роботи згідно заявок від мешканців з прочищення та ревізії внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж, обстеження ливневих труб та покрівель дахів житлових будинків.

Також працівниками даного підприємства проводились роботи по покосу зеленої зони та прибудинкових територій по вул.Лісового, 44,35,5, роботи по фарбуванню стовбурів дерев на прибудинкових територіях будинків по вул.Свободи та вул.Клубної, а також роботи по фарбуванню бордюрів по вул.Лісового та вул.Клубній.

Також ТОВ ЖЕД «Південна» ведуться роботи по покосу зеленої зони та прибиранню сміття з території меморіального комплексу Вічної Слави по вул.Бр.Радченків, а також косметичному ремонту об’єктів меморіального комплексу.

ТОВ ЖЕД «Сім вітрів» виконувались роботи згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків багатоповерхової забудови, обстеження ливневих труб та покрівель дахів житлових будинків.

Також працівниками даного підприємства проводились роботи по покосу зеленої зони по вул.Успенсько-Троїцькій, роботи по фарбуванню бордюрів по вул.Успенсько-Троїцькій, вул.Клубній та вул.Рябошапка, а також роботи по фарбуванню сміттєзбиральних урн в мікрорайоні «Порт».

Протягом дня працівниками комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства виконувались аварійно-відновлювальні роботи на водопровідні мережі на перехресті вул.Волочаївської та вул.Олександрівської, роботи з ремонту 4 водорозбірних колонок, ліквідовано засмічення центральної каналізаційної мережі по вул.Ватутіна,80, вул.І.Франка, 37,51 та вул.Успенсько-Троїцькій,39, 41, 43, 45, накрито залізобетонними кришками 2 оглядових колодязі по вул.Панфілова, а також виконано ремонт оглядового колодязя (підняття до рівня дорожнього покриття) на перехресті вул. Клубної та вул.Кооперативної.