peremoga myzei
У травні, коли прокидається  від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Перемоги.

69 років минуло відтоді, як відгриміли останні постріли  Великої Вітчизняної війни. Дорогу ціну заплатив український народ за  участь у найстрашнішій за всю історію  людства війні 1941 – 1945 років. В пам’яті людей не згасає великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом.

Вшановуючи день Великої Перемоги, 7 травня в читальному залі Центральної міської бібліотеки ім.С.І.Пономарьова   відбулася  зустріч       учнів 10-Б класу спеціалізованої школи  СШ №2  з учасником бойових дій, ветераном Радянських Збройних Сил, полковником у відставці, місцевим поетом Михайлом Казарцевим.

Бібліотекар Ніна  Супрунова  розповіла присутнім про героїзм, мужність і стійкість українського народу в роки Великої Вітчизняної війни.

Михайло Казарцев поділився спогадами про свій бойовий шлях у розвідувальному батальйоні,  який брав участь у звільнені Білорусії та Польщі від фашиських  загарбників. Ветеран читав свої вірші та відповідав на запитання учнів.

Докладніше ознайомитися з літературою та поезією про Велику Вітчизняну війну присутні мали можливість проглянувши матеріали виставки історичної книги «Відлуння минулої війни».