2222
ТОВ КП «Флора» виконувалися роботи:

– покіс трави на пр.Миру в центральному парку культури та відпочинку, вул.Ватутіна;

– висаджування  розсади квітів «віоли»  (350шт. на Меморіалі Слави та 120 шт. на пр.Миру);

– підготовка ґрунту  для висаджування  розсади квітів на Бульварі;

– обкопування саджанців дерев на пл.Миру.

– ремонт ТП, налагодження функціонування мережі вуличного освітлення в центральному парку культури та відпочинку.

-підключення святкової ілюмінації на пр.Миру та пл.Миру;

-забезпечення електроживлення на Меморіалі Слави для проведення репетиції.

ТОВ «Дорожник» виконувались роботи з санітарного утримання територій.

Проводились роботи з вапняного фарбування бордюрів по центральним вулицям та в парках міста.

Виконувались роботи з вивезення сміття в центральній частині міста.

Філією Конотопський райавтодор виконувались роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття по вул.Сумській, вул.Ген.Тхора, вул.Лісового та вул.Б.Хмельницького.

Протягом дня працівниками житлових підприємств виконувались роботи з утримання житлового фонду міста, вивезенню сміття з прибудинкових територій та дорожнього змету з центральних вулиць міста, покосу зелених зон, фарбуванню бордюрів, опор електричних мереж, стовбурів дерев, урн, а також роботи по прибиранню об’єктів культурної спадщини міста, в тому числі:

КРЕП «Цетральне» виконувались роботи згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків багатоповерхової забудови.

Також працівниками даного підприємства проводились роботи по покосу зеленої зони по пр.Миру, по вул.Успенсько-Троїцькій, Алеї Слави по вул.Ватутіна, вул.Сумської, роботи з прибирання та вивезення дорожнього змету по вул.Успенсько-Троїцькій та по вул.Клубній, роботи по фарбуванню бордюрів по вул.Успенсько-Троїцькій та вул.Бр.Радченків, а також роботи по фарбуванню сміттєзбиральних урн.

ЖРЕП «Житлосервіс» виконувались роботи згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків багатоповерхової забудови, обстеження ливневих труб та покрівель дахів житлових будинків.

Також працівниками даного підприємства проводились роботи по покосу зеленої зони по пр.Леніна, території прилеглої до пам’ятного знаку чорнобильцям, зеленої зони по вул.Бр.Радченків, роботи по фарбуванню пам’ятнику «Юним героям» по вул.Свердлова та фарбуванню обеліску на честь Конотопських дивізій, а також роботи по фарбуванню сміттєзбиральних урн.

ТОВ ЖЕД «Південна» виконувались роботи згідно заявок від мешканців з прочищення та ревізії внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж, обстеження ливневих труб та покрівель дахів житлових будинків.

Також працівниками даного підприємства проводились роботи по покосу зеленої зони по вул.Лісового та прибудинкових територій по вул.Лісового,10,16 та вул.Б.Хмельницького,26, роботи по фарбуванню стовбурів дерев та бордюрів по пр.Миру.

Також ТОВ ЖЕД «Південна» ведуться роботи по покосу зеленої зони та прибиранню сміття з території меморіального комплексу Вічної Слави по вул.Бр.Радченків, а також косметичному ремонту об’єктів меморіального комплексу.

ТОВ ЖЕД «Сім вітрів» виконувались роботи згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків багатоповерхової забудови, обстеження ливневих труб та покрівель дахів житлових будинків.

Також працівниками даного підприємства проводились роботи по фарбуванню бордюрів по вул.Рябошапка та по вул.Клубній.

Протягом дня працівниками комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства виконувались аварійно-відновлювальні роботи на водопровідні мережі на перехресті вул.Волочаївської та вул.Олександрівської, роботи з ремонту 4 водорозбірних колонок, ліквідовано засмічення центральної каналізаційної мережі по вул.Ватутіна,80, вул.І.Франка, 37,51 та вул.Успенсько-Троїцькій,39, 41, 43, 45, накрито залізобетонними кришками 2 оглядових колодязі по вул.Панфілова, а також виконано ремонт оглядового колодязя (підняття до рівня дорожнього покриття) на перехресті вул. Клубної та вул.Кооперативної.

КП «Теплогарант» в ході проведення підготовки теплопостачального господарства міста ведуться роботи по заміні трубопроводів по пр.Миру та гідравлічні випробування котельних, та теплових мереж.