9maia14
Щиро вітаю вас із Днем Перемоги – Днем, який навіки залишиться святою датою на нашій землі, завжди буде днем скорботи і світлої пам’яті.

Сьогодні, коли Україна переживає важкі часи, коли на нашу землю несуть кров і страждання, ми повинні стати єдиною силою, яка здолає це зло.

І в цей день зупинимось та згадаємо своїх дідів. Замислимось біля величного меморіалу і вшануємо мужність та відвагу.

Дорогі ветерани! Я звертаюсь до Вас з подякою за подароване  нашому поколінню життя, за відбудовані міста і села. А також хочу почути від Вас настанови та поради молоді, які допоможуть зберегти мир у нашій державі, адже мудрість солдат Перемоги – на вагу золота.

Впевнений, що 9 Травня об’єднає всіх нас і допоможе вирішити мирним шляхом всі протиріччя, бо наш народ мудрий, а правда завжди перемагає.

Бажаю всім нам – миру і злагоди.

Я вірю, що наша сила у єдиній і Соборній Україні

З повагою,

Секретар міської ради                                                   Тарас Омельченко