22 жовтня в спортивному комплексі ДЮСШ «Старт» відбулись змагання з настільного тенісу серед юнаків у залік спартакіади між ВНЗ міста І-ІV рівнів акредитації. В напруженій боротьбі тенісисти КПТ посіли І загальнокомандне місце, КІ СумДУ – ІІ місце, ІІІ місце у команди КІПТ.

З 23 по 25 жовтня в м. Ромни відбувся обласний турнір з боксу серед юнаків на призи Роменського заводу «Продтоварів». У змаганнях взяли участь команди з міст: Харків, Чугуїв, Полтава, Гадяч, Суми, Шостка, Ромни, Тростянець, Путивль, Конотоп. Команду ДЮСШ «Старт» представили 8 спортсменів, які посіли таки місця: Авдєєв Микола – 3 місце, Ознобишин Анатолій, Швець Артем, Гатіч Андрій, Шамардін Артем, Мойсеєнко Андрій – зайняли другі місця, а Щербина Олексій та Халай Володимир стали переможцями в своїх вагових категоріях.
   
24 жовтня в м. Бахмач Чернігівської області було проведено відкриту першість ДЮСШ «Колос» із настільного тенісу серед юнаків. У цих змаганнях наряду з юнаками брали участь і дорослі спортсмени з міст Шостки, Ромни, Бахмача та Конотопа. Першість проходила по 4 підгрупам з яких по 2 кращих потрапляли до першої вісімки. Тенісисти ДЮСШ «Старт» м. Конотоп посіли такі місця: 1 – Фастовець Сергій, 3 – Дуброва Євгеній, 5 – Субота Валерій. Переможці та призери були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

24 жовтня в місті Кролевець відбулась остання гра Чемпіонату області з футболу серед команд першої групи, в якій зустрічались команди ФК «Кролевець» та «Шахтар» (м.Конотоп). Із рахунком 1:3 перемогу святкували наші земляки. В нашій команді відзначився Ігор Лагойда – та Євген Омельченко. За підсумками змагань переможцями Чемпіонату Сумщини 2009 року стала наша команда «Шахтар».

25 жовтня на стадіоні «Юність» відбулась чергова зустріч Першості України (ДЮФЛ) з футболу серед команд юнаків, в якій зустрілись команди «Геліос» м. Харків та команда ДЮСШ М.Маміашвілі. Обидва матчі були зіграні в ніччю – старші з рахунком 0:0, а молодші юнаки з рахунком 2:2.

21-23 жовтня на стадіоні «Юність» проходила Першість області з футболу в залік 18-ї  Обласної Спартакіади серед школярів. У змаганнях взяли участь школярі міст Сум, Охтирки, Ромнів, Лебедина, Глухова та Конотопа. До фіналу змогли потрапити команди міст Конотопа та Ромнів, в якому перемогу з рахунком 3:1 святкували наші земляки. Другий рік поспіль наша команда здобуває чемпіонство в цих змаганнях. Третє місце посіла команда з Охтирки, яка в додатковий час перемогла з рахунком 1:0 команду міста Сум.

21 жовтня в Конотопському притулку для дітей пройшли спортивно-масові змагання «Тато, мамо, я – новостворена сім’я». В змаганнях взяли участь команди, які були сформовані з дітей-вихованців спеціалізованого закладу, представників громадських організацій і міськвиконкому. Дуже весело, палко, дружньо по сімейному проходила кожна естафета. Команди змагались на швидкість, кмітливість та винахідливість.
Організаторами цього дитячого спортивного свята стали Міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з громадською молодіжною організацією «Батьківський дім», молодіжним спортивно-патріотичним клубом «Арсенал», відділом у справах молоді та спорту, службою у справах дітей.
Ці змагання подарували дітям сімейне тепло, дуже гарний настрій, велике задоволення, заряд енергії. Всі учасники отримали сувеніри, солодощі та призи з грамотами.

Міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Підлипненьською загальноосвітньою школою 25 жовтня на спортивному майданчику заводу «Мотордеталь-Конотоп» проводив спартакіаду серед мікрорайонів міста, в яку входили змагання з міні-футболу, настільного тенісу, дартсу. Змагались шість команд: «Зеленчак», «Порт», «Житломасив», «Сім вітрів», КЗДРП та команда дітей «Підлипне».       Загальна кількість учасників 58 чоловік.
У змаганнях з міні-футболу перемогла команда «Порт», друге місце команда «Зеленчак», третє – команда «Житломасив».
У змаганнях з настільного тенісу перемогла команда «Зеленчак», друге місце у команди «Житломасив», третє – «Порт».
У змаганнях з дартсу перемогла команда «Зеленчак», друге місце команда «Житломасив», третє місце команда «Порт».
У загальному заліку спартакіади за підсумками трьох змагань переможцем стала команда мікрорайону «Зеленчак», друге місце посіла команда мікрорайону «Житломасив», третє місце команда мікрорайону «Порт».

Нещодавно закінчився осінній у цьому році Кубок міста з футболу, в фіналі якого зустрічались дві найсильніші команди нашого міста «ПЧ – 1» та «Порт». Основний час фіналу закінчився з рахунком 1:1. Лише післяматчеві пенальті виявили переможця, точніше та без помилок їх виконали гравці команди «Порт». Отже, команда мікрорайону «Порт» стає володарем осіннього Кубку міста, тренер команди спеціаліст центру здоров’я населення «Спорт для всіх» Лисенко Михайло Михайлович. Так тримати та подальших успіхів такого рівня.