remontkrushu
Протягом дня працівниками житлово-експлуатаційних підприємств виконувались роботи з утримання житлового фонду міста згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж та мереж опалення, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків, ревізія електричних мереж в щитових, обстеження, вентиляційних каналів, а також розпочато поточний ремонт покрівель дахів будинків багатоповерхової забудови міста.

Одночасно з даними роботами житловими підприємствами ведуться роботи з ремонту та фарбуванню  елементів дитячих майданчиків, які розташовані на прибудинкових територіях багатоповерхових будинків, а також роботи по покосу зеленої зони прибудинкових територій.

Протягом дня працівниками комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства виконувались  аварійно-відновлювальні роботи на водопровідні мережі по вул.Цілинній,12,  роботи з ремонту водорозбірних колонок по вул.Тимирязьєва,37, вул.Свердлова,7-9 та вул.Лазаревського,5, ліквідовано засмічення центральної каналізаційної мережі по вул.Короленка,35, вул.Клубній,99, вул.Лазаревкського,21 та по вул.Баруринській Шлях.

Одночасно з даними роботами КП ВУВКГ ведуться роботи з підготовки водопровідно-каналізаційного господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

КП «Теплогарант» в ході проведення підготовки теплового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років ведуться роботи по заміні трубопроводів по пр.Миру,41,54 та по вул.Ногіна,7, гідравлічні випробування котельних, та теплових мереж, роботи по встановленню приладів обліку теплової енергії на котельних по вул.Професійній,12а, вул.Б.Хмельницького,26а та вул.Кооперативній,69, а також роботи по встановленню мережного насосу на котельні по вул.Батуринській.

Одночасно з даними роботами КП «Теплогарант» ведуться роботи по покосу зеленої зони на підпорядкованих територіях.

ТОВ КП «Флора» виконувалися роботи з озеленення міста :

– покіс трави на  вул.Усп.Троїцькій, вул.Ватутіна;

– висаджування розсади квітів петунії біля будівлі виконкому в кількості 620 шт. та підготовка грунту на клумбі по пр.Миру (біля Укртелекому);

– видалення 11 сухостійних аварійних дерев в центральному парку культури та відпочику .

ПП «Сигнал» виконувались роботи з обслуговування світлофорних об’єктів (заміна ламп).