1405gkg
Протягом дня працівниками житлово-експлуатаційних підприємств виконувались роботи з утримання житлового фонду міста згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж та мереж опалення, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків, ревізія електричних мереж в щитових, обстеження вентиляційних каналів, а також розпочато поточний ремонт покрівель дахів будинків багатоповерхової забудови міста.

Одночасно з даними роботами житловими підприємствами ведуться роботи з ремонту та фарбуванню  елементів дитячих майданчиків, які розташовані на прибудинкових територіях багатоповерхових будинків, а також роботи по покосу зеленої зони прибудинкових територій.

Протягом дня працівниками комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства виконувались  аварійно-відновлювальні роботи на водопровідні мережі по вул.Б.Хмельницького, 155,  роботи з ремонту водорозбірних колонок по вул.Конотопських партизан, 41, 4-му пров.вул.Свердлова, 7, ліквідовано засмічення центральної каналізаційної мережі по вул.Соборній, 29, вул.Успенсько-Троїцькій, 76, вул.Металістів, 16 та вул.Будівельників, 28.

Одночасно з даними роботами КП ВУВКГ ведуться роботи з підготовки водопровідно-каналізаційного господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

КП «Теплогарант» в ході проведення підготовки теплового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років ведуться роботи по заміні трубопроводів по пр.Миру, 41,54 та по вул.Ногіна, 7, гідравлічні випробування котельних, та теплових мереж, роботи по встановленню приладів обліку теплової енергії на котельних по вул.Професійній, 12а, вул.Б.Хмельницького, 26а та вул.Кооперативній, 69, а також роботи по встановленню мережного насосу на котельні по вул.Батуринській.

Одночасно з даними роботами КП «Теплогарант» ведуться роботи по покосу зеленої зони на підпорядкованих територіях.

ТОВ КП «Флора» виконувалися роботи з озеленення міста:

– висаджування розсади квітів  біля будівлі виконкому  петунії  360 шт., цинерарії 110 шт., сальвії 300 шт. та підготовка ґрунту на клумбі по пр.Миру (біля ЦДЮТ);

– завезення ґрунту до художньої школи  (пр.Леніна, 15)

– видалення  сухостійних аварійних дерев в центральному парку культури та відпочинку.

– виконувалися роботи з утримання мереж вуличного освітлення міста (зняття показників лічильників, влаштування освітлення по вул.Бр.Радченків).