SklarНародився 02 листопада 1984 року у м.Конотопі Сумської області.

Освіта: У 2012 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Економіка підприємства» та отримав кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства.

Трудова діяльність:

-жовтень 2004 – лютий 2008: фізична особа-підпрємець;

-лютий 2008 – жовтень 2008: майстер ТОВ «Північно-східна будівельна компанія»;

-березень 2009 – лютий 2011: машиніст укладальної машини 8 розряду, філія

Конотопьский райавтодор;

-березень 2011 – травень 2011: безробітний, Конотопський міськрайцентр зайнятості;

-липень 2011 – січень 2011: виконавець робіт ПП «Будхолдинг», м.Ладижин Вінницької області;

-квітень 2012 – серпень 2012: майстер ТОВ «ЮК-Інвест 1982», м. Київ;

-вересень 2012 – травень 2013: директор ТОВ «Будівельно-монтажна компанія  «Екобуд»;

-травень 2014: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Посадові обов’язки:

Забезпечує реалізацію в місті державної політики з питань будівництва, житлово-комунального, міського шляхового, газового господарства, енергетики.

Здійснює контроль за роботою підприємств та організацій житлово-комунального господарства міста. Забезпечує їх безперебійну роботу і розвиток.

У взаємодії з керівниками підприємств та організацій житлово-комунального комплексу вирішує питання організації обслуговування населення міста, ремонту та утримання мереж електро-, тепло-, газо-, водозабезпечення та водовідведення, доріг.

Координує питання надання житлово-комунальних послуг підприємствами та благоустрою міста.

Проводить роботу щодо поліпшення експлуатації діючих та розвитку водозабірних, каналізаційних, очисних споруд, організації економного тепло-, водопостачання житлово-комунальними, іншими підприємствами міста.

Сприяє створенню мережі підприємств з збирання, транспортування, сортування, перероблення, утилізації твердих побутових відходів, тари, упаковки.

Координує роботу з розвитку системи газопроводів в місті, їх ефективного використання.

Вирішує питання енергозбереження підприємств житлово-комунального господарства і забезпечення міста енергоресурсами.

Забезпечує реалізацію державної політики в галузі охорони довкілля та навколишнього природного середовища.

Вирішує питання техногенно-екологічної, протипожежної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Організовує розроблення екологічних програм та забезпечує їх виконання.

Сприяє вирішенню питань благоустрою міста, роботи підприємств будівельного комплексу, розвитку потужностей будівельної індустрії та виробництва будівельних матеріалів.

Забезпечує реалізацію державної житлової політики у місті, у тому числі: через програми молодіжного житлового кредитування «Власний дім» та програму забезпечення житлом військовослужбовців.

Забезпечує організацію роботи щодо дотримання законодавства з питань захисту персональних даних у підпорядкованих структурних підрозділах виконавчих органів ради.

Здійснює розгляд звернень громадян в установленому чинним законодавством порядку.

Спрямовує і контролює діяльність:

– управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради;

– відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту  населення та взаємодії з правоохоронними органами Конотопської міської ради (за винятком сектору оборонної роботи та взаємодії з  правоохоронними органами)  в питаннях організації робіт в умовах надзвичайних ситуацій;

– КП «ВУВКГ»;

– КП «Теплогарант»;

– КРЕП «Центральне»;

– ЖРЕП «Житлосервіс»;

– КП «Муніципалітет»;

– КП «Конотопський комунсервіс»;

– КП «Банно-пральний комбінат Конотопської міської ради».

Координує роботу і сприяє у виконанні покладених завдань:

– Конотопського територіального управління МНС України в Сумській області;

– підприємств будівельного комплексу міста;

– філії Конотопського району електричних мереж ПАТ «Сумиобленерго»;

– Конотопського управління з експлуатації газового господарства  ПАТ «Сумигаз»;

– підприємств енергетики;

– підприємств з будівництва газопроводів (газових мереж);

-ТОВ ЖЕД «Південна»;

– ТОВ ЖЕД «Сім вітрів»;

-ТОВ «Тепловодпостач»;

– ТОВ «Дорожник»;

– ТОВ Конотопське підприємство «Флора»;

– ДП «Авіакон» (з питань надання послуг населенню);

– ПП «Сигнал»;

– будинкових комітетів.

Очолює комісії, комітети, ради:

– комісію з питань газифікації та будівництва інженерних мереж;

– громадську комісію з житлових питань;

– наглядову раду з розподілу і утримання житла у гуртожитках;

– комісію з визначення технічного стану житлового фонду;

– міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та   надзвичайних ситуацій;

– міську надзвичайну протиепізоотичну комісію при Конотопській  міській раді;

– постійно діючу міжвідомчу комісію з розгляду питань, пов’язаних з   відключенням окремих житлових приміщень, житлових будинків від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання;

– міську координаційну раду з питань безпеки дорожнього руху;

– міську евакуаційну комісію;

– з обстеження місць проведення міських заходів.

Контактний телефон: (05447) 6-61-24.