Turnir 17
17 та 18 травня 2014 року в приміщенні міського будинку культури «Сучасник» відбувся ІІІ етап відкритих змагань із бальної та сучасної хореографії «Кубок Молодіжної федерації танцювального спорту – 2014».

Організаторами даного змагання виступили Молодіжна федерація танцювального спорту та клуб спортивного танцю «Еліт-Данс». В залі будинку культури зібрались дитячі й юнацькі колективи, тренери та глядачі, яких об’єднує любов до танцювального спорту.

Вперше змагання відбулися в 2009 році за ініціативи талановитих хореографів та з того моменту проводяться три рази на рік і вже стали традиційними. Мета даного заходу – підтримка та розвиток бальної та сучасної хореографії.

Змагались за звання кращих більше ніж 320 учасників з міст Ромни, Шостка, Суми та Конотоп. Турнір проходив за чотирма віковими категоріями, а саме: діти, ювенали, юніори та дорослі. Оцінювали спортсменів-танцюристів суддівські бригади, які очолювали досвідчені хореографи – Єгор Ліхачов (м. Харків) та Сергій Коваленко (м. Шостка).

Сюрпризом для юних спортсменів став виступ майстра з сучасного танцю Сергія Коваленка.