reesnr vub
Завершилось голосування, обраховуються виборчі бюлетені, на сайті Центральної виборчої комісії оприлюднюються перші проміжні результати позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року.

Відділи ведення Державного реєстру виборців вже можуть підбивати підсумки роботи по виготовленню виборчих списків, аналізувати причини неточностей та відшукувати шляхи їх виправлень. З впевненістю можна сказати, що робота по витопленню попереднього та уточненого списку виборців проведена на належному рівні та у встановлені терміни. Звичайно, що ураховуючи ментальність нашого населення, певна частина виборців звернулась до відділів Реєстру в останній день, коли можна було внести зміни у виборчий список, тобто 19 травня, коли заяви виборців приймались органами Реєстру до 24 години. Деякі громадяни звернулись до органів Реєстру вже запізно, проте, навіть, якщо і внести їх до списку виборців було вже запізно, то відповідно до заяв, вони внесені до Державного реєстру виборців і можуть бути впевнені, що під час другого туру виборів Президента України, якщо він відбудеться, вони точно зможуть реалізувати своє законне право.

Протягом 2014 року до відділу ведення Державного реєстру виборців з метою уточнення виборчих списків звернулось 323 виборці. З них: про включення – 135 осіб, про внесення змін до персональних даних – 95 осіб, про внесення змін до виборчої адреси – 93 особи.

Крім того, перевірили свої дані та не виявили неточностей 485 осіб.

Важливим напрямком роботи було опрацювання заяв про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. Таких заяв відділом опрацьовано 510. З них військовослужбовців – 301, мешканців Автономної республіки Крим – 3 особи, інші – члени ДВК, працівники органів МВС, особи, що мешкають або працюють в м.Конотоп.

Шановні Конотопці, якщо ви виявили, що під час голосування у списках виборців в Ваших персональних даних є неточності, або до списку виборців включена недостовірна інформація щодо осіб, які вибули, або померли, просимо повідомити про ці факти відділ ведення Державного реєстру виборців.

Кожен виборець міста може  перевірити свої персоніфіковані дані у відділі ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради та звернутися з мотивованою заявою щодо неправомірного включення або невключення до Реєстру, виправлення недостовірних відомостей щодо себе чи інших осіб з понеділка по п’ятницю за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305.