gar lin03614
3 червня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання мешканців міста відповідала заступник міського голови Валентина Павлівна Кошевецька.

Протягом години надійшло 8 звернень від мешканців міста Конотоп, в яких порушувалися питання стосовно капітального ремонту помешкання інваліда 1 групи; перерахунку коштів сплачених за житлово-комунальні послуги; відновлення газопостачання після проведення ремонтних робіт; заміни водопровідної труби в приватному приміщенні; порушення тиші в нічний час через роботу кафе «Колокольчик»; надання роз’яснень щодо різниці виплати між пенсіями учасника бойових дій та учасника війни; необхідності збільшення кількості автобусів на маршруті №5 із заїздом в село «Комсомольська комуна»; виконання ремонту класу в СШ №9.

На кожне звернення Валентиною Павлівною було надано роз’яснення та доручення відповідальним фахівцям щодо вирішення вищезазначених питань.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.