burdavicin
10 червня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання мешканців міста відповідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Максим Олександрович Бурдавіцин.

Протягом години надійшло 7 звернень від мешканців міста, в яких порушувалися питання стосовно збільшення кількості автобусів по маршруту до с. Таранське, впорядкування зупинки трамвая біля магазину «Роман», графіку роботи державних установ, прочистки каналізації по вул. Успенсько Троїцькій, 43, також цікавило городян питання куди потрібно звертатися людям, які приїхали до нашого міста  з територій, де проходить АТО.

На кожне звернення Максимом  Олександровичем було надано роз’яснення та доручення відповідальним фахівцям щодо вирішення вищезазначених питань.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, поставити питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.