jkx10
Протягом дня працівниками житлово-експлуатаційних підприємств виконувались роботи з утримання житлового фонду міста згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж та мереж опалення, ревізія та заміна запірної арматури, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків, ревізія електричних мереж в щитових, обстеження вентиляційних каналів, а також ведуться роботи з поточного ремонту покрівель дахів будинків багатоповерхової забудови міста.

Одночасно з даними роботами житловими підприємствами ведуться роботи по покосу зеленої зони прибудинкових територій.

Протягом дня працівниками комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства виконувались  роботи з ремонту водорозбірних колонок по вул.Б.Хмельницького,68 (на території кладовища) та по вул.Колективній,51, ліквідовано засмічення центральної каналізаційної системи по вул.Рябошапка,20, вул.Успенсько-Троїцькій,43, вул.Ген.Тхора,61а та по вул.Ватутіна,2 та 4. Виконувались роботи по ремонту оглядового колодязя по вул.Успенсько-Троїцькій,96.

Одночасно з даними роботами КП ВУВКГ ведуться роботи з підготовки об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

КП «Теплогарант» в ході проведення підготовки теплового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років продовжуються роботи по заміні трубопроводів по пр.Миру,6 та по пр.Миру,12, ремонту підземного трубопроводу по вул.Депутатській,92, а також розпочаті роботи по заміні трубопроводів по вул.Батуринській,5. Також ведуться гідравлічні випробування котельних та теплових мереж.

Одночасно з даними роботами КП «Теплогарант» ведуться роботи по покосу зеленої зони на підпорядкованих територіях.

ТОВ КП «Флора» виконувалися роботи з озеленення міста:

– виконувалися роботи з влаштування освітлення в парку ім.Луначарського;

– виконувалися  роботи  по покосу трави по вул.Ватутина та вул.Семашка

–   проводились роботи з видалення дерева по вул.Дружби,66.

Також виконувалися роботи з утримання мереж вуличного освітлення та вивозилось сміття із урн.