Сьогодні громадською організацією «Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку» розпочато підготовку чергового Проекту «Європейська мозаїка», в рамках якого, з 09 по 14 серпня 2014 року, група народної дипломатії відвідає міста Краків, Прага та Вроцлав. Традиційно планується ознайомлення з історичною та культурною спадщиною трьох міст, провести зустрічі у державних інституціях та меріях міст, відвідати вищі навчальні заклади, поспілкуватись з молоддю, тощо.

Зважаючи на зміни що відбулися в Україні сьогодні, подібний проект набув нового актуального змісту, адже його прагненням є показати активним громадянам нашої держави досягнення європейських сусідів, набути корисного досвіду який допоможе нашим громадянам у проведенні позитивних демократичних змін в наших містах зокрема та в Україні загалом.

Така поїздка не відноситься до розряду комерційних, тому її вартість є досить помірною – 285 євро – і включає: оплату дороги комфортабельним автобусом, візову підтримку, медичне страхування, проживання у готелі із сніданком, екскурсійну програму. Візовий збір для дорослих додатково 35 євро.

До участі в проекті запрошуються представники української молоді, журналісти, вчителі, представники органів місцевого самоврядування – всі зацікавлені особи які цікавляться європейськими традиціями, історією, освітою та культурою, досвідом реформ та мають чинний закордонний паспорт або проїзний документ дитини (закордонний паспорт для неповнолітніх).

Про свою зацікавленість та бажання взяти участь у Проекті просимо повідомити працівників АСМБР електронною поштою (info@apibd.com,  apibd@inbox.ru ) або за телефоном (0536)791603, (05366)33013, (098)4657641, (050)3460219 та надіславши заповнену анкету учасника (додається) до 04 липня 2014 року.