narada11062014
11.06.2014, під головуванням секретаря міської ради Тараса Павловича Омельченка, в присутності заступника міського голови Валентини Павлівни Кошевецької, членів виконавчого комітету міської ради, відбулась нарада з перевізниками міських автобусних маршрутів загального користування.

В ході наради секретарем міської ради та заступником міського голови повідомлено, що перевізниками міста в повній мірі (протягом усього року) здійснюється перевезення учнів шкіл за пільговим тарифом у розмірі 1,50 грн за 1 пасажироперевезення, оновлено візуальну інформацію в салонах автобусів міських маршрутів, для покращення якості перевезення пасажирів та з метою оперативного реагування на звернення мешканців міста, в салонах автобусів розміщені телефони «гарячої» лінії з питання пасажироперевезення.

Також під час наради, Тарас Павлович Омельченко звернув увагу на важливості покращення соціальної інфраструктури міста та необхідності дотримання домовленостей, які були надані перевізниками під час встановлення діючих з 21.04.2014 тарифів на послуги з перевезення пасажирів міським автомобільним транспортом.

Перевізниками міста було повідомлено, що робота по встановленню відеоспостереження в салонах автобусів проводитиметься. Також перевізниками було доведено до відома присутніх, що за рахунок власних коштів, протягом місяця буде обладнано лавами з навісом 2 автобусні зупинки, а в подальшому по мірі фінансової можливості.

Водночас, під час наради, перевізниками порушувались питання щодо проведення ремонтів доріг, по яких здійснюється рух автобусів міських маршрутів.

В завершенні Тарасом Павловичем Омельченком підведені підсумки проведеної наради та надані доручення відповідним структурним підрозділам міської ради.