jkx
Протягом дня працівниками житлово-експлуатаційних підприємств виконувались роботи з утримання житлового фонду міста згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж та мереж опалення, ревізія та заміна запірної арматури, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків, ревізія електричних мереж в щитових, обстеження вентиляційних каналів, а також ведуться роботи з поточного ремонту покрівель дахів будинків багатоповерхової забудови міста.

Одночасно з даними роботами житловими підприємствами ведуться роботи по покосу зеленої зони прибудинкових територій.

Працівниками комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства виконувались  роботи з ремонту водорозбірних колонок на перехресті вул.Волочаївської та вул.Соборної та по 2-му пров.вул.Сарнавської,8, ліквідовано засмічення центральної каналізаційної системи по вул.Лісового,5 та по вул.І.Франка,35. Накрито кришками оглядовий колодязь по вул.Вирівській,27.

Одночасно з даними роботами КП ВУВКГ ведуться роботи з підготовки об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

КП «Теплогарант» в ході проведення підготовки теплового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років продовжуються роботи по заміні трубопроводів по пр.Миру,6 та по пр.Миру,12, ремонту підземного трубопроводу по вул.Депутатській,92, а також роботи по заміні трубопроводів по вул.Батуринській,5. Також ведуться гідравлічні випробування котельних та теплових мереж.

Одночасно з даними роботами КП «Теплогарант» ведуться роботи по покосу зеленої зони на підпорядкованих територіях.

ТОВ КП «Флора»:

– виконувались роботи з влаштування освітлення в парку ім.Луначарського;

– виконувались роботи з видалення дерев (пр.Миру,19 – 2 дерева (яблуня та в’яз),  пр.Леніна,24 – 1 дерево (липа), вул.Металістів,10 – 1 дерева (тополя);

– виконувались роботи з покосу трави на бульварі по вул.Бр.Радченко;

– здійснювалась висадка квітів по вул.Ватутіна;

– виконувались роботи з утримання мереж вуличного освітлення;

– виконувалися роботи по вивезенню сміття із урн.

ТОВ «Дорожник» виконувалися роботи із санітарного утримання територій.