З 1 червня по 15 вересня 2009 року відділом ведення Державного реєстру виборців була проведена робота по виконанню вимог Порядку первинного уточнення персональних даних Державного реєстру виборців.
З метою виконання завдань щодо первинного уточнення та першого періодичного поновлення персональних даних Реєстру протягом червня-жовтня цього року відділами ведення Реєстру забезпечено виконання постанов і окремих доручень Центральної виборчої комісії.
До 5 грудня 2009 року органи: МВС, юстиції, Держдепартаменту України з питань виконання покарань, соціального захисту населення, військові частини, подають відділу ведення Реєстру відомості про виборців за вересень-листопад цього року. До 17 грудня 2009 року відділ ведення зобов’язаний завантажити ці відомості до автоматизованої системи Реєстру та виготовити і передати окружним виборчим комісіям попередні списки виборців для чергових виборів Президента України.
Відповідно до Закону України «Про вибори Президента України» та Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів відділи ведення Реєстру повинні: до 17 грудня 2009 року виготовити та передати попередні списки виборців окружним виборчим комісіям на їх засіданнях; до 13 січня 2010 року передати окружним виборчим комісіям уточнені списки виборців для проведення голосування; до 28 січня 2010 року виготовити та передати уточнені списки виборців для повторного голосування.
Про своє конституційне право обирати багато хто згадує тільки в день голосування або за день-два до нього і не знаходять себе чи своїх рідних у списках виборців, але щось змінити буває вже запізно, це викликає знервованість, напругу на дільницях. Краще заздалегідь уточнити свої дані і спокійно йти на дільницю в день голосування. Лише при активній позицій кожного виборця щодо формування Державного реєстру виборців, ми можемо створити якісні списки виборців та уникнути політичних спекуляцій з цього питання.
Запрошуємо до співпраці кожного виборця! Ви можете звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради за адресою: м. Конотоп, проспект Миру, 8 (адмінбудівля міської ради), кабінет № 305 (третій поверх), телефон для довідок 6-55-09.