Proekt
25 червня на площі біля КМЦКіД «Кінотеатр «Мир» відбулася акція «Живи енергоефективно! Енергозбереження для кожного!», організована активістами з числа студентської молоді та міською радою.

Дана акція проводилася у рамках Європейського тижня сталої енергії, який традиційно відзначається  в останній декаді червня, з метою привернути увагу громади до ощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів. Подібні акції в цей день проходили у багатьох містах держави та Європи.

Питання раціонального використання енергоресурсів та впровадження енергозберігаючих заходів на фоні постійного підвищення цін на енергоносії не втрачає своєї актуальності. Щорічно по місту споживається майже 54 млн.м3 природного газу та 190 тис.МВт-год електричної енергії, з них 60% використовується населенням. Тому, саме населення міста як ключова категорія споживачів, потребує особливої уваги в плані енергоефективності.

Акція передбачала ознайомлення населення з різними аспектами енергозбереження, шляхом безпосереднього діалогу та розповсюдження спеціальних буклетів-порадників про ефективні та малозатратні методи збереження енергоресурсів в багатоквартирних та індивідуальних житлових будинках.

Довідково: Європейський тиждень сталої енергії є частиною заходів провідної ініціативи Європейського Союзу «Угоди Мерів», яка з часу свого виникнення, в 2008 році, здійснює заохочення та підтримку місцевих органів влади в запровадженні сталого енергетичного розвитку.

Місто Конотоп приєдналося до «Угоди Мерів» у липні 2011 року.