dutuna
26 червня 2014 року під головуванням заступника міського голови Шерудило Тетяни Миколаївни відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якій були розглянуті питання щодо захисту прав дітей.

На порядок денний комісії з питань захисту прав дитини було винесено ряд питань. Кожне розглянуте питання стосувалося дитячих доль, а саме: надання висновків про доцільність позбавлення батьків батьківських прав відносно дітей у зв’язку з неналежним виконанням батьківських обов’язків; порядок участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від дитини.

У засіданні комісії взяли участь представники відділу освіти міської ради, управління соціального захисту міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу кримінальної міліції у  справах дітей МВ УМВС України в Сумській області.

На засідання комісії також були запрошені батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки. Їм надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їх дітей.

Члени комісії з питань захисту прав дитини розглянули представлені документи, заслухали доповідачів, запрошених, обговорили питання та прийняли відповідні рішення.