kandubuna den molodi
29 червня 2014 року на міському пляжі «Кандибина» пройшли змагання на байдарках з водного туризму присвячені до Дня молоді для всіх бажаючих.

Участь у змаганнях недільного ранку взяли команди з мікрорайонів Лісового, Житломасив, Порт, пр. Миру, Сім вітрів та КВРЗ. В цих змаганнях прийняли участь 12 чоловік. За умовами змагань вони повинні подолати дистанцію слалому за найменший проміжок часу. Найкращий результат показала команда у складі – Шевцов Олександр та Устименко Юрій                     (мікрорайон Житломасив); II місце – команда Передера Віталій та Деняк Сергій (мікрорайон КВРЗ); III місце – команда Лавренко Максим та Висоцький Максим (мікрорайон Порт).

parkyrdenmolodi
Також в цей день на спортивному майданчику у міському парку відпочинку пройшли змагання з паркуру/фрірану в якому прийняли участь16 спортсменів різних вікових груп. Переможцем у наймолодшій групі до 12 років став Бондарчук Дмитро, друге місце посів Гітлін Максим, третє місце виборов Козайчук Ярослав, старшій віковій групі переможцем став Надточий Дмитро, друге місце виборов Зимовець Олексій, третім став Юрченко Дмитро.

Переможці та учасники змагань були нагороджені грамотами та призами відділу міської ради у справах молоді та спорту, а саме головне усі отримали великий заряд енергії, велике задоволення та гарний настрій. Тож, таки спортивно-масові заходи є гарним прикладом здорового способу життя, залучення молоді до постійних занять фізичною культурою та спортом.