syziria
Ось і настала літня пора, а, відповідно, і час   канікул. Дітлахи на наступні три місяці можуть призабути про шкільний графік та вдосталь насолодитися своїми захопленнями, інтересами, відпочинком, спілкуванням з друзями та й просто байдикувати.

З 24 червня розпочав свою роботу обласний пересувний табір  наметового типу «Сузір’я». Там відпочивають діти зі всієї Сумської області. Таку можливість було надано і дітям нашого міста. Заїзд був організований з 24 червня по 7 липня для пільгової категорії дітей.

Наметовий  табір   «Сузір’я» турбується про цікавий дитячий відпочинок, змістовне дозвілля та оздоровлення дітей, тому, багато років поспіль влаштовує літній відпочинок  на березі річки поблизу Лебедина. Табір добре вчить, як працювати в команді, загартовує фізично, дає можливість спілкуватись з однолітками і вожатими.

Повернувшись  додому діти стали здоровішими, самостійнішим, сильнішими як фізично, так і духовно. Відправляючи дитину в табір «Сузір’я» батьки можуть бути впевнені – вона проводить свій час не тільки цікаво, а й корисно.

Діти можуть  похвалитися перед друзями унікальним літнім відпочинком від якого вони отримали море задоволення та багато цікавих, нових знайомств!