gromsluh1107
11 липня в приміщенні КФ ЄУ відбулися громадські слухання з питання: «Про продаж земельної ділянки площею 1,6 га по вул. Клубній (у напрямку виїзду з міста) для будівництва та експлуатації будівельно-господарського гіпермаркету ТОВ «Епіцентр К».

Під час громадських слухань до мешканців міста з роз’ясненнями звернулися представники місцевої влади та  будівельно-господарського гіпермаркету ТОВ «Епіцентр К».

Зокрема заступник міського голови Максим Бурдавіцин зазначив, що для керівництва міста важливо почути думку конотопців з даного питання та наголосив, що  остаточне рішення все ж таки прийматимуть депутати Конотопської міської ради на  сесії.

Представники гіпермаркету ТОВ «Епіцентр К» розповіли про кількість робочих місць, що планується створити, про вигоди для працівників, асортимент товару, цінову політику та основні принципи роботи.

Обговорення проходило в форматі вільного мікрофону, в ході якого усі бажаючі могли виступити та поставити один одному питання. Тож недивно, що й думки громади розділилися. Хтось висловлювався проти відкриття в нашому місті  гіпермаркету ТОВ «Епіцентр К», адже це нанесе удар по успішності малого та середнього бізнесу, чий асортимент товарів схожий з асортиментом гіпермаркету. Та були й ті, хто підтримував ідею відкриття, адже це дозволить мешканцям міста мати більший вибір відповідних товарів.