sport v dut tab
16 – 17 липня 2014 року відділ міської ради у справах молоді та спорту, міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради спільно з Конотопським міським осередком Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України провів на базі дитячого оздоровчого табору відпочинку «Зорька» міжтабірну спартакіаду в яку входили змагання з футболу (юнаки), настільного тенісу (юнаки та дівчата), юніболу (дівчата). Напружена боротьба була на всіх спортивних ігрових майданчиках на яких підтримували свій табір велика чисельність уболівальники всіх команд. В загалом 64 учасника змагались в міжтабірній спартакіаді.

В змаганнях з футболу табір «Зорька»  посів перше місце, друге місце табір «Супутник», третє місце табір «Мрія».

В змаганнях з настільного тенісу з підсумком юнаків та дівчат переможцем став табір «Зорька», друге місце табір «Супутник», третє місце табір «Мрія».

В змаганнях з юніболу перше місце табір «Супутник», друге місце табір «Зорька», третє місце табір «Мрія».

В загальному підсумку переможцем спартакіади став дитячий табір відпочинку «Зорька», друге місце дитячий табір відпочинку «Супутник», третє місце дитячий табір відпочинку «Мрія».

Переможці та призери змагань були нагороджені призами та грамотами. А  саме головне усі учасники змагань отримали гарний настрій, велике задоволення та позитивний заряд енергії.

Табори «Мрія», «Зорька», «Супутник» були нагороджені м’ячами від Конотопського міського осередку Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Тож, таки спортивно-масові заходи є гарним прикладом здорового способу життя, залучення дітей до постійних занять фізичною культурою та спортом, оволодіння дітьми навичками з різних видів спорту.