gar lin dzed
22 липня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання городян відповідав міський голова Василь Іванович Дзед.

Протягом години надійшло 12 звернень від мешканців міста Конотоп, в яких порушувались питання стосовно ремонту дорожнього покриття по вул.Ніжинскій; ремонту стаціонарного телефону; покосу трави на площі Конотопських дивізій; ремонту вуличних сходів по вул. Шевченка; законності плати за проїзд (3,50 грн.) в маршрутному автобусі №5 з с.Лобківки; надання допомоги в прочищенні димоходу в приватному будинку; відсутності зранку 22.07.2014 2 рейсів маршрутного автобусу №12  та інш.

На кожне звернення Василем Івановичем було надано роз’яснення із порушених питань та дані доручення відповідальним виконавцям вирішити підняті питання згідно діючого законодавства.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.