jkx10
Протягом дня працівниками житлово-експлуатаційних підприємств виконувались роботи з утримання житлового фонду міста згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж та мереж опалення, ревізія та заміна запірної арматури, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків, ревізія електричних мереж в щитових, обстеження вентиляційних каналів, роботи по благоустрою, а також ведуться роботи з поточного ремонту покрівель дахів будинків багатоповерхової забудови міста.

Одночасно з даними роботами житловими підприємствами ведуться роботи по покосу зеленої зони прибудинкових територій.

Працівниками комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства виконувались аварійно-відновлювальні роботи на мережах водопостачання по вул.Ватутіна,67, роботи з ремонту водорозбірної колонки по вул.Свердлова,16, вул.Димитрова,34, на перехресті вулиць Постишева та Ярківська, ліквідовано засмічення центральної каналізаційної системи по вул.Б.Радченків,56, вул.Короленка,6 , вул.Лазаревського,19 та пл.Новікова.

Одночасно з даними роботами КП ВУВКГ ведуться роботи з підготовки об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

КП «Теплогарант» в ході проведення підготовки теплового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років ведуться роботи по заміні задвижок на тепловому пункті по вул.Г.Тхора, по вул.Депутатській ревізія задвижок, а також роботи по пробивці траси біля будинку №9 по вул.Батуринській, розкопка теплотраси по вул.Клубній, пр.Миру.

Також проводяться гідравлічні випробування котельних та теплових мереж.

Одночасно з даними роботами КП «Теплогарант» ведуться роботи по покосу зеленої зони на підпорядкованих територіях.

ТОВ КП «Флора»  виконані  роботи  по  поточному ремонту 2-го пров.вул.Дзержинського. Також підприємством виконувалися роботи по вивезенню сміття із урн та дорожній змет з центральних вулиць міста, виконувалися роботи по прополюванню квітників по вул.Клубній (парк ім.Луначарського), вул.Ватутіна (алея Слави) та пр.Миру,  виконувалися роботи по покосу трави по пр.Миру, вул.Ватутіна. проводилися роботи по технічному утриманню мереж вуличного освітлення.

ТОВ «Дорожник» виконувалися роботи із санітарного утримання територій.