vuboru3
Дедалі частіше у засобах масової інформації ведуться дискусії про необхідність «перезавантаження влади» шляхом проведення парламентських виборів. Відділи ведення Державного реєстру виборців готові забезпечити виготовлення списків виборців у разі виникнення подібної необхідності згідно встановлених законодавством термінів.

Питання якості виборчих списків залишається дуже важливим і актуальним. Під час голосування на виборах Президента України 25 травня 2014 року приблизно 54 % дорослого населення, що проживає на території Конотопської міської ради, взяли участь у волевиявленні. Зрозуміло, що у разі, якщо людина заздалегідь не уточнила свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, непорозуміння щодо правильності написання інформації про громадянина у виборчому списку було можливим. Щоб виправити такі неточності, відділом ведення Державного реєстру виборців було відпрацьовано механізм співпраці з дільничними виборчими комісіями звичайних виборчих дільниць, які фіксували неточності, навіть в день виборів та одразу ж після завершення голосування, проінформували про ці факти відділ. 11 ДВК повідомили про відсутність змін в уточненому списку виборців. 22 комісії повідомили про 256 фактів виявлених неточностей. Зазначені факти були проаналізовані та перевірені шляхом здійснення запитів до відповідних установ та організацій, що відповідають за щомісячне поновлення бази даних Реєстру. До Державного реєстру виборців внесено 187 змін на підставі отриманої інформації, 69 фактів зауважень до виборчого списку визнано безпідставними.

Шановні виборці, якщо Ви маєте інформацію про неточності, що мали місце у виборчому списку, з метою уникнення повторних помилок просимо звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Кожен виборець міста може перевірити свої персоніфіковані дані у відділі ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради та звернутися з мотивованою заявою щодо неправомірного включення або невключення до Реєстру, виправлення недостовірних відомостей щодо себе чи інших осіб з понеділка по п’ятницю за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305. Відділ працює з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15, в п’ятницу з 8-00 до 16-00. Перерва з 12-00 до 13-00.