sesia lupen
30 липня під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулося засідання 50 сесії Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 21 питання.

В роботі сесії прийняли участь 26 депутатів міської ради, Конотопський міжрайонний прокурор – Когер Денис Валерійович, начальник Конотопської ОДПІ – Дерев’янко Олена Валентинівна, депутат Сумської обласної ради – Доляр Григорій Янкелевич, заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

Головними питаннями, які розглядалось на засіданні сесії:

1.Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2014 року. З даного питання доповіла заступник імського голови Кошевецька Валентина Павлівна.

2.Про звіт про роботу житлово-комунального господарства міста за І півріччя 2014 року та стан використання бюджетних коштів. Доповів заступник міського голови Скляр Сергій Олексійович.

3.Про звіт про діяльність галузі освіти за І півріччя 2014 року та стан використання бюджетних коштів. Доповіла начальник віділу освіти Беспала Ольга Віталіївна.

Також депутати внесли необхідні зміни до міського бюджету та Програми соціально-економічного розвитку на 2014 рік, затвердили рішення з земельних питань. Жваве обговорення викликало питання щодо внесення змін до Програми модернізації об’єктів комунальної теплоенергетики м. Конотоп щодо дообладнання існуючих газових котелень твердопаливними котлами, яке після обговорення було прийнято зі змінами та доповненнями.

В ході роботи сесії депутати прийняли ряд рішень з питань комунального майна, прийняли рішення щодо надання матеріальної допомоги громадянам міста, рішення про прийняття коштів на утримання закладів охорони здоров’я та затвердили Програму надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу на 2014-2016 роки.