prava dutunu
31 липня 2014 року під головуванням заступника міського голови Шерудило Тетяни Миколаївни відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якій були розглянуті питання щодо захисту прав дітей.

В результаті розгляду питань вирішено: притягнути до адміністративної відповідальності 2 батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх дітей, підготувати позови до Конотопського міськрайонного суду щодо позбавлення батьківських прав 3 батьків за ухилення від виконання батьківських обов’язків, встановлено порядок участі батька, який проживає окремо від дитини у її вихованні.

У засіданні комісії традиційно взяли участь представники відділу освіти міської ради, управління соціального захисту міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу кримінальної міліції у  справах дітей МВ УМВС України в Сумській області.

Члени комісії з питань захисту прав дитини приймали рішення на підставі представлених на їх розгляд документів, інформації доповідачів, запрошених.