rekordu mrii
Під таким девізом проходить ІІІ оздоровча зміна у таборі «Мрія» відділу освіти Конотопської міської ради, що розпочала свою роботу 31 липня 2014 року. 94 хлопчиків та дівчаток будуть оздоровлюватися тут протягом 21 дня.

Уже третій рік поспіль ІІІ зміна у нашому таборі – профільна, адже більшість дітей, які відпочивають у таборі – це учні Конотопської дитячо-юнацької спортивної школи Михайла Маміашвілі. У таборі  оздоровлюються вихованці відділень «Футбол» та «Греко-римська боротьба». Разом з дітьми у таборі будуть перебувати у якості вихователів 5 тренерів ДЮСШ Михайла Маміашвілі.

Режим роботи табору складений  таким чином, що оздоровчі заходи для дітей вдало поєднуватимуться із напруженою навчально-тренувальною роботою, адже наші юні спортсмени ставлять перед собою амбітні цілі. Не залишиться поза увагою  і          організація дозвілля дітей. Кожного вечора у таборі буде проводитися пізнавально-розважальні заходи – змагання, конкурси, дискотеки.

Колектив працівників табору «Мрія» зробить усе можливе для того, щоб юні мрійники отримали повний комплекс послуг із оздоровлення та відпочинку і наступного літа знову повернулися  у табір «Мрія».