GKG1407
Житлові  підприємства

Протягом дня працівниками житлово-експлуатаційних підприємств виконувались роботи з утримання житлового фонду міста згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж та мереж опалення, ревізія та заміна запірної арматури, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків, ревізія електричних мереж в щитових, обстеження вентиляційних каналів, роботи по благоустрою, а також ведуться роботи з поточного ремонту покрівель дахів будинків багатоповерхової забудови міста.

Одночасно з даними роботами житловими підприємствами ведуться роботи по покосу зеленої зони прибудинкових територій.

 

КП ВУВКГ

Протягом дня працівниками комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства виконувались  роботи з ремонту водорозбірних колонок по вул.Богушевича,1, вул.Ген.Тхора,41, вул.Квартальна,21, вул.Успенсько-Троїцька, 90 ліквідовано засмічення центральної каналізаційної системи по вул.Короленко,37, вул.Клубна,103, вул.Мира,83, 85, 91, та по вул. Рябошапка,11.

Одночасно з даними роботами КП ВУВКГ ведуться роботи з підготовки об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

 

Теплопостачальні підприємства

КП «Теплогарант» в ході проведення підготовки теплового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років ведуться роботи по заміні задвижок на тепловому пункті по вул.Г.Тхора, по вул.Депутатській ревізія задвижок, а також роботи по пробивці траси біля будинку №9 по вул.Батуринській, розкопка теплотраси по вул.Клубній, пр.Миру.

Також проводяться гідравлічні випробування котельних та теплових мереж.

Одночасно з даними роботами КП «Теплогарант» ведуться роботи по покосу зеленої зони на підпорядкованих територіях.

 

 

Виконання робіт ТОВ КП «Флора»:

 

Проводилися роботи по технічному утриманню мереж вуличного освітлення;

Виконувалися роботи по покосу трави в центральному парку культури та відпочинку «Юність».

 

 

ТОВ «Дорожник» виконувалися роботи із санітарного утримання територій.

Здійснювалось вивезення сміття з урн та дорожнього змету по центральним вулицям міста.

Продовжувалиси роботи з очищення ливневої каналізації по вул.Шевченка.