informasiina narada
04 серпня 2014 року, під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича, у великому залі засідань міської ради відбулася інформаційна нарада з керівниками підприємств, установ та організацій міста.

На нараді були присутні секретар міської ради, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керівники виконавчих органів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій міста, фізичні особи-підприємці, представники ГО «Народна Рада», Конотопського ОМВК, засобів масової інформації.

На інформаційній нараді було заслухано наступні питання:

1.«Про організаційні заходи щодо дотримання Закону України «Про засади державної мовної політики» та підготовку і відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в м.Конотоп», з якого доповіла Шерудило Тетяна Миколаївна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2.«Позначення товарів російського виробництва», з якого доповіла Кошевецька Валентина Павлівна –  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

3.«Про роботу підприємств, організацій та установ міста в умовах обмеження постачання природного газу на 20-50% від минулорічної потреби», з якого доповів Колесников Артем Юрійович – заступник начальника управління ЖКГ Конотопської міської ради.

4.«Про Програму надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу на 2014-2016 роки», з якого доповів міський голова Дзед Василь Іванович.

5.«Про надання допомоги мобілізованим військовослужбовцям м.Конотоп до лав Збройних Сил України», з якого доповіли Жураховський Ігор Георгійович – військовий комісар Конотопського ОМВК та Пархоменко Володимир Леонідович – голова ГО «Народна Рада».

Підводячи підсумки інформаційної наради, міський голова підтримав пропозиції доповідачів з останнього питання та звернувся до всіх присутніх надати посильну матеріальну допомогу військовослужбовцям, які виконують свій обов’язок на сході України.