Якщо Ви народились у населеному пункті, районі, регіоні, країні, який на даний момент не існує або перейменований і дані, які містяться в Вашому паспорті відрізняються від інформації, що міститься в Ваших персональних даних у Державному реєстрі виборців, надаємо роз’яснення:
Відповідно до п. 3 ст. 6 Закону України «Про Державний реєстр виборців»: місце народження виборця, народженого в межах сучасної території України, зазначається відповідно до сучасного адміністративно-територіального устрою України. При цьому до Реєстру вносяться: 1) зазначення країни народження (Україна); 2) власна назва відповідного регіону України, зазначеного у частині другій статті 133 Конституції України (254к/96-ВР); 3) власна назва району (міста обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим значення), до якого входить населений пункт народження; 4) категорія населеного пункту народження та його власна назва.
Зазначення місця народження виборця, народженого за межами сучасної території України, включає такі відомості, що вносяться до Реєстру: 1) сучасна назва відповідної країни; 2) для федеративних держав – назва відповідного суб’єкта федерації; 3) категорія населеного пункту народження та його власна назва.