most kandubina
7 серпня в нашому місті розпочалась патріотична акція «Розфарбуймо Конотоп разом», в ході якої активісти громадської організації «Конотопський студентський парламент» та небайдужі мешканці міста розфарбували в синьо-жовті кольори частину  мосту через річку Єзуч який знаходиться в районі хлібокомбінату та автомобільний міст через річку Єзуч в мікрорайоні «Загребелля».

«Акція має на меті підняття рівня патріотизму в мешканців нашого міста та його гостей, адже саме зараз, в такий складний для країни час, кожен має усвідомити, що наша країна єдина», – зазначив її ініціатор Максим Лавренко.

Надзвичайно приємно відзначити, що під час процесу фарбування до студентів  приєднувались перехожі, зупинялись, щоб долучитися, водії авто, й всі вони одностайно говорили,  що це їх рідне місто, в якому вони виросли та щасливо живуть, тож просто не можуть  залишитись осторонь такого прояву патріотизму й вважають своїм обов’язком допомогти молоді.most zagreb

«Хтось ставав разом з нами до фарбування, хтось привозив нам воду, а ті, хто проїжджали повз в авто, гучно сигналили й вигукували слова підтримки, що надавало всім нам ще більше наснаги», – розповідають учасники акції.  В процесі роботи активісти не зустріли жодного байдужого мешканця нашого міста, що свідчить про неабиякий рівень патріотизму в конотопців. А головне, що всі ті, хто взяв участь в заході, отримали масу приємних вражень та задоволення від роботи й обіцяли, що на цьому не зупиняться та продовжать розфарбовувати наше місто в патріотичні кольори.

Тож молодь висловлює вдячність за допомогу в організації та проведенні заходу члену виконавчого комітету Конотопської міської ради, голові Конотопської міської організації політичної партії «Удар» Олександру  Шосталю,  відділу міської ради у справах молоді та спорту, сектору міської ради з питань внутрішньої політики, та всім мешканцям міста, які підтримали їх ініціативу.