З 23 листопада, у зв’язку з покращенням епідеміологічної ситуації, в області відновлено заняття в усіх навчальних закладах.
Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації в області було впроваджено ряд протиепідеміологічних заходів. Завдяки їх виконанню ситуація з захворюваністю на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції постійно була керованою, вдалося уникнути смертності серед дітей. І в цьому заслуга, перш за все, медиків області.
Щоб зменшити рівень небезпеки поширення грипу, розроблено загальні та організаційні заходи, які передбачають суворе дотримання протиепідемічних та дезінфекційних заходів, у школах та дитсадках впроваджено серйозний епідеміологічний контроль. Однак найбільше про здоров’я дітей мають подбати найближчі й найрідніші люди – батьки. Будьте уважні до стану здоров’я своїх дітей, не пускайте на заняття дітей із симптомами грипу чи застуди. В місцях масового скупчення людей – торгових точках, закладах із надання різноманітних послуг, транспорті одягайте на дітей марлеві пов’язки і користуватися ними самі. Адже ніщо так не діє, як особистий приклад.