IMGP8719

Житлові  підприємства

Протягом дня працівниками житлово-експлуатаційних підприємств виконувались роботи з утримання житлового фонду міста згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж та мереж опалення, ревізія та заміна запірної арматури, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків, ревізія електричних мереж в щитових, обстеження вентиляційних каналів, а також ведуться роботи з поточного ремонту покрівель дахів будинків багатоповерхової забудови міста.

Одночасно з даними роботами житловими підприємствами ведуться роботи по покосу зеленої зони прибудинкових територій.

 

КП ВУВКГ

Протягом дня працівниками комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства виконувались роботи по ремонту водорозбірних колонок по вул.К.Партизан, №№41, 61, вул.Новоселівська,20, вул.Островського,10, ліквідовано засмічення центральної каналізаційної системи по вул.Успенсько-Трроїцькій, №№37, 39, 43, 134,  4-му пров. вул.Успенсько-Троїцької,7 вул.Рябошапка,10, вул.Леніна,26, вул.Ів.Франка,51, та туалет в парку відпочинку ім..Луначарського.

Одночасно з даними роботами КП ВУВКГ ведуться роботи з підготовки об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

 

Теплопостачальні підприємства

КП «Теплогарант» в ході проведення підготовки теплового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років ведуться роботи по розкопці тепломережі по вул.Леніна, по вул.Бр.Радченків проводились роботи по закладанню фундамента під котел ВК-22 по вул.Семашка,3 роботи по заміні теплових мереж.

 

Також проводяться гідравлічні випробування котельних та теплових мереж.

Одночасно з даними роботами КП «Теплогарант» ведуться роботи по покосу зеленої зони на підпорядкованих територіях.

 

ТОВ КП «Флора»

 

Виконувалися роботи з утримання мереж вуличного освітлення;

Виконувалися роботи по покосу трави навколо озера біля Меморіалу.

 

ТОВ «Дорожник» виконувалися роботи із санітарного утримання територій.

Здійснювалось вивезення сміття з урн та дорожнього змету по центральним вулицям міста.

Виконувались роботи з очищення водовідвідних канав по вул.Ген.Тхора.