masik zystri4
3 вересня на міському залізничному вокзалі відбулась урочиста зустріч – Олексія Масика бронзового призера ІІ Юнацьких Олімпійських Ігор, які відбулись в Китаї

Олексій – вихованець відділення греко-римської боротьби Конотопської дитячо-юнацької спортивної школи Михайла Маміашвілі, майстер спорту України, член молодіжної збірної команди України з  греко-римської боротьби, діючий чемпіон України, срібний призер чемпіонату Європи серед кадетів, а відтепер і бронзовий призер II літніх Олімпійських Ігор в Китаї.

З нагоди такої події зустрічала юного спортсмена офіційна делегація на чолі з міським головою Василем Дзедом. Привітати Олексія з таким значним спортивним досягненням прийшли представники влади, працівники спортивної галузі міста, учні відділення греко-римської боротьби спортивної школи, вчителі та рідні чемпіона. І, звісно ж, його наставник –  тренер-викладач з греко-римської боротьби ДЮСШ Михайла Маміашвілі Віктор Гайдук.

Вітаючи Олексія Масика з перемогою, Василь Дзед зазначив, що місто пишається тим, що вихованець нашої спортивної школи став бронзовим призером Олімпійських Ігор. «Велика заслуга в цьому належить викладачам ДЮСШ Михайла Маміашвілі», сказав Василь Іванович та вручив Олексію сертифікат на отримання грошової винагороди, а його тренерові  – на встановлення надбавки до заробітної плати.